DREAM SOFT

Labai gerai prisitaikanti pagalvė iš natūralaus viskoelastinio putų poliuretano.
Viskoelastinis putų poliuretanas (vadinamas „tingiuoju poliuretanu“) keičia savo kietumą kintant temperatūrai. Jis lanksčiai prisitaiko prie kūno formų ir iš lėto atgauna pradinę formą. Pagalvės speciali forma sumažina spaudimą, dėl to labiau atsipalaiduoja kaklo raumenys. Anatominės pagalvės viduje yra padarytos skylutės, todėl užtikrinamas oro pratekėjimas ir higieniškumas ir ji yra minkšta.
Pagalvės dydis: apie 60 × 35 × 10/8 cm
Užvalkalo audinys: MODAL, audinį galima skalbti iki 60 °C

FYZIO AIR

Orui laidi pagalvė, prisitaikanti prie gulinčiojo padėties.
Pagalvės viduje panaudotas didelio tankio „tingus poliuretanas“, gebantis prisitaikyti prie galvos ir kaklo formos, nesukeldamas papildomo spaudimo stuburui. Akytas klasikinės formos pagalvės vidus užtikrina puikią oro cirkuliaciją.
Pagalvės dydis: apie 67 × 43 × 10 cm
Užvalkalo audinys: MODAL, dangą galima skalbti iki 60 °C

THERMO

Į šilumą reaguojanti pagalvė yra pagaminta iš viskoelastinio putų poliuretano, kad užtikrintų didžiausią patogumą.
Kiekviena anatominių viskoelastinio putų poliuretano dalis reaguoja į kūno temperatūrą ir atitinkamai pakeičia savo kietumą, todėl slėgis paskirstomas tolygiai. Dėl taip vadinamo lėto atsistatymo efekto sumažinamas kaklo raumenų įtempimas, o tai slopina galvos skausmus bei kaklo įtempimą.
Pagalvės dydis: apie 58 × 33 × 11 cm
Užvalkalo audinys: MODAL, audinį galima skalbti iki 60 °C.

UŽVALAKALAI MODAL

Mūsų čiužiniai ir anatominės pagalvės nusipelno apsaugos ir komforto. Todėl anatomines pagalves apvelkame patogiu audiniu MODAL. Itin švelni ir maloni medžiaga pasižymi išskirtiniu minkštumu. Sudėtyje yra viskozės pluošto, kuris modernaus dizaino dėka suteikia audiniui prabangą. Šis pluoštas reguliuoja šilumą ir neleidžia kauptis drėgmei. Užtikrinamas patogumas. galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
64% poliesteris
35% viskozė
1% elastanas